Specjalnie dla miłośników mocnych brzmień! Festiwal Rockowy ,,Muzyka dla Wszystkich”

Stowarzyszenie ,,Muzyka dla Wszystkich"

11 września odbędzie się  IV edycja Festiwalu Rockowego „Muzyka dla Wszystkich”. Impreza będzie miała miejsce na  sali widowiskowej w Łososinie Dolnej. Organizowana jest przez stowarzyszenie o tej samej nazwie. To już praktycznie ostatni rockowy festiwal w Małopolsce o zasięgu ogólnopolskim oraz niezwykła okazja dla miłośników mocnych brzmień. 

W tym roku do udziału w festiwalu zgłosiło się ponad 80 wokalistów oraz 64 kapele rockowe z całej Polski. Prowadzona będzie również  transmisja online na profilu stowarzyszenia ( https://www.facebook.com/stowarzyszeniemdw/ ). Ubiegłoroczną transmisję obejrzało ponad 70 tys. widzów na całym świecie.

W jury zasiądą : Angela Gołąb gitarzystka zespołu Poisons, kompozytorka i malarka, Grzegorz Stępień z Oddziału Zamkniętego, Piotr Lubertowicz „LUPI”gitarzysta i wokalista, Wojciech Zmarz z Wiednia – muzyk i manager.

Festiwal rozpocznie się o godzinie 13:30 konkursem wokalnym „Najlepsi z Najlepszych”, w którym wystąpią: Klaudia Kałużny, Krzysztof Miętkiewicz, Maria Jarosz, Patrycja Woźniak, Piotr Gajdosz,  Weronika Gumulak, Martyna Janek,  Mateusz Fijałkowski, Aleksandra Mierzejewska,  Agnieszka Serwan,  Jakub Kowalczyk i Milena Bodurka.

O godzinie 17:30 rozpocznie się festiwal zespołów rockowych. Na scenie zobaczymy takie grupy jak: PASSAGE, TFB, TRANSGRESJA, RED LUST, KLANGOR, THE MOON AND THE SUN, ACHING SKY oraz FULL LIGHT.

Wstęp na festiwal jest darmowy.

fot. Stowarzyszenie ,,Muzyka dla Wszystkich

Stowarzyszenie ,,Muzyka dla Wszystkich"

Czytaj też:

110 lat radości, służby, współpracy i puszczaństwa na Sądecczyźnie! Harcerze świętują piękny jubileusz

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.