Specjalnie dla DTS24. Dyrektor Herbie Heaven o sądeczance Natalii Golan: „Jest wyjątkowa”

Specjalnie dla DTS24. Dyrektor Herbie Heaven o sądeczance Natalii Golan: „Jest wyjątkowa”

Natalia Golan, Nowy Sącz, Herbie Heaven, Gromda, instagram

Sądeczanka Natalia Golan jest w szczycie swojej dotychczasowej, medialnej przygody. Niedawno rozpoczęła owocną współpracę z Herbie Heaven, wysokiej jakości firmą, która oferuje między innymi nocne komplety, bieliznę i szlafroki. To obecnie najszybciej rozwijająca się marka odzieżowa w Polsce. Natalia Golan wystąpiła też kilkadziesiąt dni temu w Tauron Arenie Kraków, gdzie obyły się motocyklowe Mistrzostwa Świata Super Enduro (brał w nich udział Oskar Waligóra z Piwnicznej – przyszłość sądeckiego sportu). Nowosądeczanka stała się także częścią projektu GROMDY – federacji organizującej walki na gołe pięści. Na czym polega stale rosnący fenomen sądeczanki?

Natalia Golan jest freelancerką. To oznacza, że powierzoną pracę realizuje zadaniowo. Freelancerzy (po polsku: wolni strzelcy) najczęściej specjalizują się w danej dziedzinie. Realizują projekty między innymi za pośrednictwem mediów społecznościowych. Skąd pomysł, aby akurat nowosądeczanka była twarzą Herbie Heaven? Zapytaliśmy o to Huberta Barana, dyrektora firmy.

– Podczas ankiety prowadzonej na naszej stronie mnóstwo osób zagłosowało właśnie na Natalię. Na nasze szczęście udało się rozpocząć współpracę i bardzo się z tego cieszymy. Jej profil zrobił na nas duże wrażenie i wyróżniał się na tle innych na instagramie – mówi Hubert Baran w rozmowie z naszą redakcją.

Zapytany czy obecna współpraca ma charakter krótkotrwały, zdecydowanie wskazuje: – Z taką osobą jak Natalia chcielibyśmy współpracować jak najdłużej – dodaje Hubert Baran, dyrektor Herbie Heaven w dzisiejszej rozmowie z portalem DTS24.

Natalia Golan bywała już w przeszłości hostessą. Prezentowała też bieliznę podczas Sądeckich Targów Ślubnych. Na swoim instagramowym profilu zrzesza dziesiątki tysięcy obserwatorów, dynamicznie się rozwija. Stale też podkreśla wartość miejsca, z którego pochodzi. Jest obecnie jedną z ambasadorek nowosądeckiego piękna.

 Czytaj także: „Siemano Nowy Sącz”. Polscy stand-uperzy przyjeżdżają na Sądecczyznę: Rejent, Dolniak, Kubicka i inni

Fot: instagram.com/natalagolan

Share on twitter
Share on facebook