Sparingowe zwycięstwo Sandecji

To było ostatni sparing Sandecji przed wyjazdem na obóz sprotowy do Chorwacji. Po zaciętym spotkaniu wygrali biało czarni, choć tylko 1:0.

Renault2

Sandecja Nowy Sącz 1-0 Puszcza Niepołomice 1:0 (0:0)
1:0 Mariusz Gabrych 82.

Sandecja Nowy Sącz: (I połowa) Konrad Mrózek - Adrian Basta, Michal Piter-Bučko, Marcin Flis - Dominik Kun, Michał Walski, Radosław Kanach, Miłosz Kałahur - Kamil Ogorzały, Mateusz Klichowicz, Maciej Korzym.
II połowa: Szymon Tokarz - Tadeusz Socha, Jakub Leśniak, Wiktor Żołądź, Jan Kuźma, Patryk Orlof, Maciej Małkowski, Kamil Palacz, Dominik Urban - Bartłomiej Dudzic, Mariusz Gabrych.
Puszcza Niepołomice: (I połowa) Karol Niemczycki - Łukasz Furtak (30 Mateusz Bartków), Konrad Stępień (30 Michał Czarny), Piotr Stawarczyk, Michał Mikołajczyk - Łukasz Szczepaniak, Longinus Uwakwe, Jakub Serafin, Michal Klec, Hubert Tomalski - zawodnik testowany.
II połowa: Karol Niemczycki - Mateusz Bartków, Michał Czarny, Piotr Stawarczyk (60 Konrad Stępień), Michał Mikołajczyk (60 Marcel Kotwica) - Konrad Nowak, Marcin Stefanik, Maksymilian Sitek, Jakub Wojtaszek (75 Lucjan Klisiewicz), Bartosz Żurek - Lucjan Klisiewicz (65 Marcin Orłowski).
Spotkanie rozpczęło od ataków Sandecji. Przez pierwszy kwadrans piłkarze gospodarzy nie schodzili z połowy gości. Niestety niewiele z tego wynikało. Widać było brak dokładności, błędy w kryciu przeciwnika i niecelne strzały. Później gra się nieco wyrównała, ale biało czarni wciąż przeważali. Na bramkę rywali strzelali Kanach, Walski, Ogorzały i Korzym, jednak nie zdołali zaskoczyć bramkarza Puszczy.
Po przerwie na boisku pojawili się kolejni piłkarze Sandecji, w tym młodzi zawodnicy dołączeni do kadry pierwszego zespołu. Gospodarze wciąż przeważali, a Dudzic z Małkowskim stanowili duże zagrożenie dla rywali. Dobry mecz zaliczył też Gabrych, ktory swoją grą okrasił golem ,ktory jak się okazało jedynym w tym meczu. W 82 minucie Dudzic wyrzucił z autu do Palacza, ten w zamieszaniu przed pollem kranym rywali do Gabrycha, który z 17 metrow silnym strzałem pokonał bramkarza Puszczy.
W meczu nie wzięło kilku zawodników jak Szyfryn i Baran, którzy są przeziębieni. Niestety z gry został wyłączony Kasprzak, który doznał kontzuji.
W piątek ekipa Sandecji udaje się do Chorwacji na obóz, który potrwa do 12 lutego.

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.