Policyjna obława w Chełmcu. Przyjechali po przestępcę, a on ani myślał się poddać

Jak pisaliśmy TUTAJ, jeden z naszych Czytelników poinformował nas dziś o licznych radiowozach i karetce pogotowia, które zauważył w Chełmcu. Wtedy jednak policja odmówiła udzielenia nam szczegółowych informacji w sprawie, wyjaśniając jedynie, że ,,trwają czynności z jedną osobą”. Jak się okazuje powodem działań mundurowych było zatrzymanie 41-letniego przestępcy.

– Dzisiaj około godziny 11.00 sądeccy policjanci realizując polecenie sądu, udali się do gminy Chełmiec celem ustalenia miejsca pobytu i zatrzymania mężczyzny do odbycia kary pozbawienia wolności – informuje asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak, Oficer Prasowa KMP w Nowym Sączu.

Jak wyjaśnia policjantka, 41-latek nie zamierzał wpuścić funkcjonariuszy do środka. Oni jednak z uwagi na zachowanie mężczyzny i jego groźby użycia siekiery oraz okaleczenia siebie weszli do pomieszczenia ,,w siłowy sposób”.

Mieszkaniec Chełmca został zatrzymany i będzie przekazany do Zakładu Karnego. Na szczęście podczas działań nikt nie ucierpiał.

AKTUALIZACJA:

Nowe fakty w sprawie zatrzymania w Chełmcu

fot. ilustr. N.S.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.