Kiedy dzień robi się dłuższy, śnieg zaczyna topnieć, a promienie słońca budzą naturę do życia, przypominamy sobie o ogrodach. Przypomina o nich także organizowany wiosną każdego roku w MCK Sokół cykl koncertów "Pamiętajcie o ogrodach". W tym roku wystąpi m.in Ania Rusowicz, która udowadnia, że lata lata 60’ i 70’ nigdy nie wychodzą z mody.

Renault2

Ania Rusowicz jest córką Ady Rusowicz, wokalistki zespołu Niebiesko - Czarni, z którym śpiewała wiele znanych przebojów jak: "Niedziela będzie dla nas" czy" Nie pukaj do mych drzwi". Po mamie Ania Rusowicz odziedziczyła talent, urodę oraz charakterystyczną barwę głosu.

Stylistyka twórczości artystki nawiązuje do okresu w którym żyła i tworzyła Ada czyli do lat 60’ i 70’. Vintage’owe brzmienia, brak elektroniki i surowe wokale tworzą niepowtarzalny klimat, który odpowiada jednocześnie na potrzeby współczesnych artystycznych poszukiwań w trendach na całym świecie.

Wydała trzy solowe płyty: "Mój Big-Bit", "Genesis" oraz "Retronarodzenie". Przy ich tworzeniu współpracowała między innymi z Piotrem "Emade" Waglewskim, synem Wojciecha Waglewskiego. Wszystkie płyta utrzymane są w charakterystycznym dla artystki klimacie retro.

W 2015 r wystąpiła także na na Przystanku Woodstock, a w 2017  - w hicie kinowym "Sztuka kochania" z piosenką "W co mam wierzyć".

Do Nowego Sącza z dawką klimatu retro zawita 24 marca 2018r

 Z Anią Rusowicz na scenie MCK Sokół wystąpią również :

Hubert GASIUL - perkusja
Stanisław WRÓBEL - bas
Paweł ZALEWSKI - gitara
Marcin GAŃKO - saksofon
Rafał GAŃKO - trąbka

Bilety w cenach 35 i 40 zł do nabycia od 20 lutego w kasie SOKOŁA (ul. Długosza 3) oraz on-line na stronie:  bit.ly/biletysokol
Rezerwacja w kasie, telefoniczna (18 448 26 00) oraz on-line od 21 lutego - w miarę wolnych miejsc.

Zapraszamy!

fot: MCK Sokół

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.