Sobotni kierunek Infinity Music Club: po dobrą zabawę i pomoc dla Nataniszy

Sobotni kierunek Infinity Music Club: po dobrą zabawę i pomoc dla Nataniszy

Natanisza, zbiórka, Infinity Music Club

Już w najbliższą sobotę (20 sierpnia 2022) odbędzie się ważna impreza muzyczna. Ważna, bo organizowana dla ratowania ludzkiego zdrowia i życia. Nowosądecki klub Infinity stanie się centralną częścią nie tylko świetnej zabawy, ale i niesienia dobra. A to wszystko dla chorej Nataniszy.

W czerwcu tego roku Natanisza poczuła potworny ból głowy. Diagnoza: krwiak mózgu. O utrzymaniu życiowych funkcji decydowały sekundy. Mieszkanka Nowego Sącza nie mogła uzyskać pomocy w miejscowym szpitalu. Ordynator odmówił wykonania operacji, argumentując to zbyt dużym ryzykiem i brakiem neurochirurgicznej specjalizacji. Kobietę przetransportowano śmigłowcem do Krakowa. Sprawę dokładnie opisywaliśmy TUTAJ.

Natanisza żyje, ale wymaga pomocy i sprawnej rehabilitacji. To właśnie z myślą o niej zorganizowano sobotnie wydarzenie. Na imprezę może przyjść każdy. Im więcej osób zechce pomóc, tym większe szanse na powrót kobiety do zdrowia.

Początek o godz. 21.00. W trakcie imprezy odbędzie się szereg licytacji oraz zbiórek. O dobrą zabawę zadbają: DJ Olsha, Pablo oraz Mike.

Przed nami ważna impreza. Ludzkie zdrowie to wartość nadrzędna. Chcemy pomóc osobie, która jest w potrzebie. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą tego dnia połączyć przyjemne z pożytecznym – mówi w rozmowie z dts24.pl manager klubu Piotr Zieleń.

Infinity Music Club, Natanisza, zbiórka

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

WAŻNE !

Najlepszy kierowca Małopolski 2022. Kto został zwycięzcą?

FOR HEROES [ZWIASTUN]. Premiera w MCK SOKÓŁ już 6 października

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama