Snajper Sandecji znów strzela!

31-letni napastnik Sandecji Nowy Sącz Maciej Korzym w bieżącym sezonie wystąpił w 8 meczach Fortuna 1 Ligi.

Zdobył w nich dwa gole ustępując jednak miejsca w składzie młodszym kolegom z linii ataku: 25-letniemu Mariuszowi Gabrychowi (dwa trafienia w lidze) i 27-letniemu Mateuszowi Klichowiczowi (siedem trafień).

Czytaj również: SANDECJA NOWY SĄCZ ZYSKAŁA JAKOŚĆ – PODSUMOWANIE

Korzym, który ostatni raz w pierwszej drużynie wystąpił jeszcze w listopadzie ub. roku (wszedł w ostatnich minutach meczu z Odrą Opole wygranego 2:0) zdobył właśnie gola w barwach rezerw Sandecji rywalizujących w czwartej lidze. Zawodnik wpisał się na listę strzelców w 32 minucie, wyrównując stan rywalizacji na 1:1. Ostatecznie sądeczanie dowodzeni przez Janusza Świerada pokonali u siebie Tarnovię Tarnów 3:2. W doliczonym czasie gry bramkę na wagę trzech punktów strzelił Sebastian Szczepański.