Beata Szydło znów odwiedziła Sądecczyznę [zdjęcia]

Wicepremier Beata Szydło ponownie odwiedziła dziś Sądecczyznę. Gościła w Starym Sączu, Krynicy-Zdroju oraz Lipnicy Wielkiej w gminie Korzenna. Spotkania to część kampanii przed wyborami do europarlamentu.

O godzinie 18:00 w niedawno odnowionym Dworze w Lipnicy Wielkiej Beatę Szydło przywitali licznie zgromadzeni mieszkańcy, władze gminy, politycy oraz zespół regionalny Lipniczanie. Wicepremier spróbowała nawet swoich sił w ludowym tańcu. Nie zabrakło także wspólnych zdjęć.

Przypomnijmy, że Szydło 30 kwietnia spotkała się z mieszkańcami Nowego Sącza. W wydarzeniu uczestniczył też prezes PiS Jarosław Kaczyński, o czym informowaliśmy TUTAJ.

Poniżej galeria zdjęć ze spotkania w Lipnicy Wielkiej autorstwa Pawła Biskupa.

fot. Paweł Biskup

MAGIK MAŁA

3 comments

  1. Zdystansowany 7 maja, 2019 at 09:37 Odpowiedz

    “na Żoliborzu w małym domeczku pomiędzy Ludźmi – ot po sąsiedzku … sam , bez teściowej , bez dzieci , żony , mieszkał staruszek pewien zmarszczony. Jako że kotów hodował parkę , sierścią pokrytą miał marynarkę. Do tego jeszcze w skarpetach dziury , co dopełniały obraz ponury. Cicho się jakoś po świecie plątał , ni prawa jazdy , ni w banku konta … z rodziny został sam z Siostrzenicą – co wielokrotną była Dziewicą. Miał ten staruszek do Władzy parcie … i o tę Władzę walczył zażarcie. Wreszcie na przekór całemu światu zbudował sobie Partię Frustratów , która na skutek losu przekory w końcu wygrała w Polsce wybory i bez wątpienia za ich przyczyną , okropnie nam się dziadek “rozwinął” Realizując swój pomysł śmiały , podporządkował Kraj niemal cały. Rozdawał “stołki” i Kasą dzielił , tłumacząc reszcie obywateli , że choć jest kiepsko i gorzej będzie , to on ich Dobro wciąż ma na względzie (nie czerpiąc z tego korzyści żadnych – sam skromny , biedny i nieporadny) … wtem nagle szarym styczniowym świtem w świat poszły wieści niesamowite : że to nie tylko dom i dwa koty lecz jeszcze kilka MILIARDÓW złotych … tak pomalutku do grosza grosik … biedny dziadunio Polsce “zakosił”. WIĘC dziś MĄDRZEJSI tym doświadczeniem na przyszłość CZUJNI bądźmy szalenie .. i nauczeni bieżącą chwilą zapamiętajmy : POZORY MYLĄ ;))”

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.