Śmigłowiec LPR w Miliku. Dwóch 27-latków spadło z dachu

Śmigłowiec LPR w Miliku. Dwóch 27-latków spadło z dachu

Dwóch mężczyzn spadło z dachu w miejscowości Milik w gminie Muszyna. Około godziny 13:00 na miejscu wylądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przyleciał po ciężej rannego. Drugi poszkodowany trafił do szpitala w Krynicy-Zdroju.

– Dostaliśmy zgłoszenie, że dwóch mężczyzn spadło z budynku w Miliku – potwierdza Aneta Izworska z KMP w Nowym Sączu. Do zdarzenia doszło około godziny 12:20 na budowie. Poszkodowani mężczyźni to 27-letni pracownicy firmy budowlanej, którzy wykonywali prace na dachu. Lżej ranny był przytomny.

Dwie osoby spadły z wysokości około 6 metrów. Jedna z tych osób została zabrana przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe – informuje w rozmowie z nami dyrektor Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego Bożena Hudzik.

Policjanci prowadzą czynności dochodzeniowe. Na miejscu była też karetka pogotowia ratunkowego oraz strażacy z JRG w Krynicy Zdroju i OSP Muszyna, którzy zabezpieczali lądowisko. O sprawie powiadomiona została Inspekcja Pracy.

fot. PSP w Nowym Sączu

Czytaj też: Jazowsko. Zderzenie samochodu z ciągnikiem rolniczym

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.