Jazowsko. Zderzenie samochodu z ciągnikiem rolniczym

Jazowsko. Zderzenie samochodu z ciągnikiem rolniczym

Dziś rano w miejscowości Jazowsko (gmina Łącko) samochód marki Renault Trafic zderzył się z ciągnikiem rolniczym Ursus C-330. Do zdarzenia doszło około godziny 5:15. Przez jakiś czas ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo.

– Ciągnik rolniczy znajdował się na boku. Mężczyzna z Renault opuścił pojazd o własnych siłach i nie uskarżał się na żadne dolegliwości, natomiast mężczyzna z traktora doznał obrażeń i siedział na poboczu. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej do czasu przybycia karetki Pogotowia ratunkowego – relacjonują funkcjonariusze PSP w Nowym Sączu.

Wkrótce poszkodowany trafił pod opiekę załogi karetki i został przewieziony do szpitala.

Strażacy odłączyli akumulator w samochodzie Renault i dokonali sorpcji oleju silnikowego, który wyciekł z ciągnika rolniczego. Na koniec traktor zepchnięto na pobocze, a pozostałości po wypadku uprzątnięto z jezdni. Renault Trafic został zabrany przez lawetę.

Na miejscu pracowali strażacy z JRG nr 2 w Nowym Sączu, OSP Kadcza oraz OSP Jazowsko, a także policjanci, którzy prowadzili czynności dochodzeniowe.

fot. PSP w Nowym Sączu

Czytaj też: Naściszowa. Żółta skrzynka nieaktywna, a jednak działa

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Pieszo, na rowerach i pociągiem. Zobacz miejsce, które warto odwiedzić.

Play Video about Małopolski Festiwal Smaku w Gorlicach

Festiwal smaku w Gorlicch – piękna wizytówka Małopolski. Zobacz jak przebiegała tegoroczna edycja

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.