Ślązak poszukiwany listami gończymi „wpadł” na Sądecczyźnie

Ślązak poszukiwany listami gończymi „wpadł” na Sądecczyźnie

kajdanki

32-latek z Katowic, poszukiwany dwoma listami gończymi, został zatrzymany w jednej z miejscowości na terenie gminy Gródek nad Dunajcem. Trafił do nowosądeckiego zakładu karnego.

W zeszły wtorek (30 maja) mundurowi z Komisariatu Policji w Łososinie Dolnej dowiedzieli się, że w gminie Gródek nad Dunajcem najprawdopodobniej przebywa poszukiwany mężczyzna. I rzeczywiście, gdy sprawdzali wskazany rejon, zauważyli osobę, która odpowiadała przekazanemu im rysopisowi.

Mężczyzna został wylegitymowany. Szybko okazało się, że 32-latek jest poszukiwany dwoma listami gończymi, wydanymi przez Prokuraturę Rejonową w Żorach i Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej. Katowiczanin miał zostać doprowadzony do najbliższego zakładu karnego lub aresztu śledczego.

32-latek ma łącznie do odsiadki karę 1,5 roku pozbawienia wolności, głównie za przestępstwa przeciwko mieniu, narkotykowe i drogowe. Mężczyzna zgodnie z treścią listów gończych został doprowadzony do zakładu karnego w Nowym Sączu – informuje Aneta Izworska z Zespołu ds. Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

fot. ilustr.: KMP w Nowym Sączu


Czytaj też:

Gródek. Postępują prace przy budowie nowej szkoły [zdjęcia, film]

Share on twitter
Share on facebook