Śląskie Tąpnięcie. „Liczę na głośny doping!”

W najbliższy piątek o godz. 19 na hali MOSiR w Zabrzu odbędzie się gala DSF 16 Kickboxing Challenge

wsb3

W głównym pojedynku naprzeciwko siebie staną sądeczanin Rafał Dudek (Fight House Nowy Sącz) i Jarosław Daschke, 11-krotny mistrz Polski.

Jestem w bardzo dobrym nastroju. Łapię świeżość poprzez masaże i kąpiele. Czeka mnie pięć rund mistrzowskich z mocnym rywalem, który na dodatek jest leworęczny – mówi Dobremu Tygodnikowi Sądeckiemu Rafał Dudek.

Liczę na głośny doping. Na Śląsk przyjedzie setka kibiców z Nowego Sącza. Cieszę się z tego, że będę mógł pokazać się w kolejnej walce dla DSF (ma na koncie 6 pojedynków w tym 2 walki wieczoru), w dodatku z transmisją telewizyjną – dodaje Dudek.

Wszyscy wymagają od nas, żebyśmy mówili o sobie coś złego, ale ja mówię żeby zrobić z tego sport na najwyższym poziomie. Ostatnio walczyłem w marcu i cały czas podtrzymuję formę jaką miałem. Do zawodnika leworęcznego trzeba nieco inaczej poruszać się i zadawać ciosy z prawej ręki. Mam kilka asów w rękawie, które wyciągnę. Mój rywal to utytułowany zawodnik, który ma mnóstwo walk amatorskich i to dla mnie spore wyzwanie przyznał Dudek po konferencji prasowej przed DSF 16 w Zabrzu.

Transmisję na żywo z tego wydarzenia przeprowadzi stacja Canal Plus Sport.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. DSF 16

MAGIK MAŁA
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]