Słaby wzmocni Sandecję. Powrót po dawną formę.

Kamil Słaby po czterech latach wraca do Sandecji. Fot. Sandecja.pl

Kamil Słaby po czterech latach wraca do Sandecji Nowy Sącz. Wychowanek sądeckiego klubu odchodził przed laty jako pierwszoligowa gwiazda, z nadziejami na podbój Ekstraklasy. Niestety m.in. przez kontuzję nie wiodło mu się najlepiej. Być może 27-letni obrońca w Nowym Sączu znowu odzyska dawny blask.

Kamil Słaby bardzo dobrze spisywał się już w drużynach młodzieżowych Sandecji.. Do Limanovii był wypożyczony wiosną sezonu 2011/2012 (III liga). W kolejnym sezonie grał w Resovii Rzeszów, a od rozgrywek 2013/2014 ponownie w swoim macierzystym klubie. Miał duży udział w wywalczeniu przez sądecką drużynę awansu do Ekstraklasy, w zdobył osiem goli, co jest imponującym wynikiem jak na obrońcę. Przed kolejnymi rozgrywkami zdecydował się na podpisanie umowy z ekstraklasową Termaliką Bruk-Bet Nieciecza. Na boiskach Ekstraklasy zdobył jednego gola w 9 spotkaniach, ale potem był prześladowany przez kontuzje. Następnie próbował odbudować formę w GKS-ie Katowice, Odrze Opole, ponownie w Termalice i Resovii Rzeszów.

 

Kamil Słaby po czterech latach wraca do Sandecji. Fot. Sandecja.pl

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.