Nowy Sącz: skok na spożywczak z finałem w areszcie

Nawet do 10 lat więzienia grozi 26 – letniemu sądeczaninowi, który dokonał „skoku” na całodobowy sklep spożywczy i wyniósł z niego kasę fiskalną z pieniędzmi. Sprawca kradzieży rozbójniczej najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie. O  jego dalszym losie zadecyduje sąd.  Mężczyzna miał wspólnika, który wciąż pozostaje na wolności.

Intensywne poszukiwania sprawców z psem tropiącym oraz sprawdzanie monitoringu – tak wyglądała noc z 13 na 14 kwietnia dla wielu sądeckich policjantów – mówi mł. asp. Iwona Grzebyk -Dulak z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. Tej nocy, dwóch mężczyzn weszło do całodobowego sklepu i wyniosło z niego kasę fiskalną wraz z gotówką (ok. 4 tys. zł).  Jeden z mężczyzn, bezpośrednio po dokonaniu kradzieży, przytrzymywał ekspedientkę, umożliwiając w ten sposób ucieczkę swojemu wspólnikowi.

Mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi sprawcy kradzieży rozbójniczej zauważyli przy ul. Nawojowskiej policjanci prewencji. 26-letni sądeczanin został zatrzymany. Był nietrzeźwy.  Gdy wytrzeźwiał, usłyszał zarzuty. Jego wspólnik wciąż pozostaje na wolności

Skradzioną kasę udało się odzyskać.

fot. KM Policji Nowy Sącz

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.