Paszyn – Koniuszowa: kradzionym autem nie zajechali daleko

Paszyn – Koniuszowa: kradzionym autem nie zajechali daleko

Mężczyźni, którzy ukradli w Paszynie samochód marki Volkswagen mają kłopoty. Już po niespełna 30 minutach samochód został zlokalizowany przez policjantów w okolicach Koniuszowej.

Policjanci jadący nieoznakowanym radiowozem zablokowali kierowcy możliwość dalszej jazdy – mówi mł. insp. Iwona Grzebyk – Dulak z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. – Kierowca skradzionego auta oraz pasażer gwałtownie otworzyli drzwi i zaczęli uciekać w kierunku lasu. Na tylnym siedzeniu pozostał trzeci mężczyzna, który zachowywał się agresywnie. 

W bagażniku policjanci znaleźli zawiniątko z marihuaną.

Mężczyznom udało się wprawdzie uciec, ale funkcjonariusze szybko ustalili ich nazwiska i zatrzymali uciekinierów w miejscu ich zamieszkania. Kierującym pojazdem okazał się 17-latek z terenu powiatu. Do niego właśnie należały dwa zawiniątka z suszem konopi indyjskich znalezione w plecaku na tylnym siedzeniu samochodu. Chłopak usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Przyznał się do zarzucanych mu czynów i dobrowolnie poddał się karze. Drugi z uciekinierów – 20-latek, z kradzieżą  podobno nie miał nic wspólnego.

Natomiast 18 – latek, który pozostał w samochodzie odpowie za kradzież auta z włamaniem, za co grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

fot. KM Policji Nowy Sącz

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Pieszo, na rowerach i pociągiem. Zobacz miejsce, które warto odwiedzić.

Play Video about Małopolski Festiwal Smaku w Gorlicach

Festiwal smaku w Gorlicch – piękna wizytówka Małopolski. Zobacz jak przebiegała tegoroczna edycja

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.