Skalnik vs Gród: uderzenie rywala głową w twarz kosztowało 5 meczów

Skalnik vs Gród: uderzenie rywala głową w twarz kosztowało 5 meczów

Zawodnik klubu Skalnik z Kamionki Wielkiej został zawieszony na pięć meczów za niesportowe zachowanie podczas spotkania z Grodem Podegrodzie.

9. września, podczas meczu, Jakub Kulpa uderzył Arkadiusza Zielińskiego głową w twarz. Zawodnik Kamionki Wielkiej za naruszenie nietykalności cielesnej został zawieszony na 5 meczów, o czym poinformował nas wiceprezes OZPN w Nowym Sączu.

Od pierwszego gwizdka rywalizacja była zawzięta, ale nikt nie spodziewał się, że przychodząc na mecz, zobaczy bijatykę.

Wszystko zaczęło się kilkanaście minut przed końcem meczu, gdy jeden z zawodników został sfaulowany. Emocje wzięły górę i zaczęły się rękoczyny i przepychanki. Najbardziej ucierpiał Arkadiusz Zieliński z Podegrodzia, którego rywal uderzył głową w twarz. Kulpa zobaczył czerwoną kartkę.

Koniec brutalnego spotkania w Podegrodziu. Wygrywamy z drużyną Skalnika 3:2. Niestety zawodnik drużyny Skalnika pomylił dyscypliny i znokautował naszego piłkarza…obrażenia nie były małe. 

,,Pamiętajmy, że piłka nożna to nie boks. Agresora z drużyny przeciwnej nie ominie zawieszenie na kilka spotkań, a może skończyć się to dla niego dużo gorzej…” – czytaliśmy po spotkaniu na oficjalnym profilu Grodu Podegrodzie.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.