Skalnik vs Gród: uderzenie rywala głową w twarz kosztowało 5 meczów

Skalnik vs Gród: uderzenie rywala głową w twarz kosztowało 5 meczów

Zawodnik klubu Skalnik z Kamionki Wielkiej został zawieszony na pięć meczów za niesportowe zachowanie podczas spotkania z Grodem Podegrodzie.

9. września, podczas meczu, Jakub Kulpa uderzył Arkadiusza Zielińskiego głową w twarz. Zawodnik Kamionki Wielkiej za naruszenie nietykalności cielesnej został zawieszony na 5 meczów, o czym poinformował nas wiceprezes OZPN w Nowym Sączu.

Od pierwszego gwizdka rywalizacja była zawzięta, ale nikt nie spodziewał się, że przychodząc na mecz, zobaczy bijatykę.

Wszystko zaczęło się kilkanaście minut przed końcem meczu, gdy jeden z zawodników został sfaulowany. Emocje wzięły górę i zaczęły się rękoczyny i przepychanki. Najbardziej ucierpiał Arkadiusz Zieliński z Podegrodzia, którego rywal uderzył głową w twarz. Kulpa zobaczył czerwoną kartkę.

Koniec brutalnego spotkania w Podegrodziu. Wygrywamy z drużyną Skalnika 3:2. Niestety zawodnik drużyny Skalnika pomylił dyscypliny i znokautował naszego piłkarza…obrażenia nie były małe. 

,,Pamiętajmy, że piłka nożna to nie boks. Agresora z drużyny przeciwnej nie ominie zawieszenie na kilka spotkań, a może skończyć się to dla niego dużo gorzej…” – czytaliśmy po spotkaniu na oficjalnym profilu Grodu Podegrodzie.