Podegrodzie, Kamionka Wielka: mecz Grodu ze Skalnikiem zamienił się w bójkę

Podegrodzie, Kamionka Wielka: mecz Grodu ze Skalnikiem zamienił się w bójkę

W sobotę odbył się mecz Grodu Podegrodzie ze Skalnikiem Kamionka Wielka. Były bramki, sportowe emocje i brutalny finał. Takiego obrotu spraw się nikt nie spodziewał. Niektórym zawodnikom pomyliły się dziedziny sportu.

Koniec brutalnego spotkania w Podegrodziu. Wygrywamy z drużyną Skalnika 3:2. Niestety zawodnik drużyny Skalnika pomylił dyscypliny i znokautował naszego piłkarza…obrażenia nie były małe. Mamy nadzieje, że tego brutala spotka zasłużona kara, gdyż to nie miało nic wspólnego z piłką… szkoda słów” – czytamy na oficjalnym profilu drużyny w portalu społecznościowym Grodu.

Podczas meczu obie drużyny zawzięcie walczyły o wygraną w duchu fair play. Do czasu… Kilkanaście minut przed końcem meczu jeden z zawodników został sfaulowany. Emocje wzięły górę i zaczęły się rękoczyny i przepychanki. Najbardziej ucierpiał Arkadiusz Zieliński z Podegrodzia, którego rywal uderzył głową w twarz. Zawodnik Kamionki Wielkiej za swój czyn poniesie konsekwencje. Pierwszą z nich- czerwoną kartkę dostał już na boisku

Pamiętajmy, że piłka nożna to nie boks. Agresora z drużyny przeciwnej nie ominie zawieszenie na kilka spotkań, a może skończyć się to dla niego dużo gorzej. Dziękujemy jeszcze raz naszym piłkarzom za piękną grę i walkę do samego końca. Zdobyliśmy pierwsze punkty i mamy nadzieję, że będzie coraz lepiej!– czytamy na oficjalnym profilu Grodu Podegrodzie.

Fot. kadr z filmu zamieszczonego na oficjalnym profilu Grodu Podegrodzie

https://www.facebook.com/1719933021566626/videos/2175433682683222/

Reklama