Siedliska: ktoś ukradł młodej parze ślubne prezenty

Siedliska: ktoś ukradł młodej parze ślubne prezenty

Państwo młodzi z Siedlisk w powiecie gorlickim proszą o pomoc w ujęciu złodzieja bądź złodziei, którzy włamali się do domu, gdzie nowożeńcy zostawili ślubne prezenty. Sprawę zgłoszono na policję, jednak poszkodowani liczą na wsparcie cywilów – ewentualnych świadków kradzieży, albo osób, które mogą naprowadzić na trop sprawców.

Jak informuje portal haloGorlice – włamanie miało miejsce 3 września między godziną 16. a 22. Dom z którego zniknęły prezenty stoi  w odległości około pół kilometra od szkoły (w stronę miejscowości Zborowice). Włamywacz, albo włamywacze wykorzystali nieobecność gospodarzy, bawiących się na poprawinach.

Zniknęło 20 tys. zł. oraz złoty łańcuszek panny młodej

Za trafne wskazanie sprawcy poszkodowani wyznaczyli nagrodę pieniężną – 5 tysięcy złotych. Telefon kontaktowy do okradzionej rodziny: 500 836 907

Niestety kradzież ślubnych prezentów nie jest rzadkim zjawiskiem. W sierpniu podobny przypadek miał miejsce w Stargardzie w województwie zachodniopomorskim. Tuż po ślubie ktoś włamał się do auta młodej pary i ukradł koperty z pieniędzmi oraz inne upominki od weselników. Co ciekawe – i pani i pan młody młodzi byli… policjantami.

 

 

fot. ilustracyjne pixabay.com

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about przygotowania Ewy Novel do finału Szansy na sukces

Nowy rozdział w życiu Ewy Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.