Siedliska: ktoś ukradł młodej parze ślubne prezenty

Państwo młodzi z Siedlisk w powiecie gorlickim proszą o pomoc w ujęciu złodzieja bądź złodziei, którzy włamali się do domu, gdzie nowożeńcy zostawili ślubne prezenty. Sprawę zgłoszono na policję, jednak poszkodowani liczą na wsparcie cywilów - ewentualnych świadków kradzieży, albo osób, które mogą naprowadzić na trop sprawców.

Renault2

Jak informuje portal haloGorlice - włamanie miało miejsce 3 września między godziną 16. a 22. Dom z którego zniknęły prezenty stoi  w odległości około pół kilometra od szkoły (w stronę miejscowości Zborowice). Włamywacz, albo włamywacze wykorzystali nieobecność gospodarzy, bawiących się na poprawinach.

Zniknęło 20 tys. zł. oraz złoty łańcuszek panny młodej

Za trafne wskazanie sprawcy poszkodowani wyznaczyli nagrodę pieniężną - 5 tysięcy złotych. Telefon kontaktowy do okradzionej rodziny: 500 836 907

Niestety kradzież ślubnych prezentów nie jest rzadkim zjawiskiem. W sierpniu podobny przypadek miał miejsce w Stargardzie w województwie zachodniopomorskim. Tuż po ślubie ktoś włamał się do auta młodej pary i ukradł koperty z pieniędzmi oraz inne upominki od weselników. Co ciekawe - i pani i pan młody młodzi byli... policjantami.

 

 

fot. ilustracyjne pixabay.com

NOWAK-MOSTYMAJ

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.