Siatkówka. STS Sandecja w krajowej czołówce!

Siatkarki STS Sandecji Nowy Sącz uplasowały się na czwartym miejscu w turnieju półfinałowym Mistrzostw Polski Młodziczek rozgrywanym w Dąbrowie Górniczej.

Dzięki temu wynikowi sądeczanki uzyskały 13 miejsce w Polsce. Po wywalczeniu awansu w rozgrywkach ćwierćfinałowych przyszedł czas na półfinały. Przez dwa dni rywalizacji nasze zawodniczki zmierzyły się w grupie z następującymi zespołami:

STS Sandecja Nowy Sącz – Dwójka Krynica 2:1

STS Sandecja Nowy Sącz – MKS Dąbrowa Górnicza 0:2

W dalszej części turnieju zmierzyliśmy się z zespołem Metro Warszawa. Był to mecz, który decydował o wyjściu i awansie do finałów MP. Niestety duża presja i słabsza dyspozycja naszych zawodniczek nie pozwoliła na zwycięstwo w tym meczu – mówi trener STS Andrzej Potoniec.

Metro Warszawa – Sandecja Nowy Sącz 2:0

Nie były to dla nas udane zawody. Po zwycięstwie i rewanżu za finały wojewódzkie nad Dwójką Krynica przyszły mecze z wymagającymi rywalkami, co niestety pokazało ile i jak jeszcze musimy ciężko pracować, by osiągać jeszcze lepsze wyniki. Chciałbym podziękować dziewczynom za zaangażowanie, fajna atmosferę w zespole oraz ciężka pracę na treningach – dodaje trener Potoniec.

Serdecznie podziękowania należą się wszystkim, którzy pomagali nam w całym sezonie. Mowa o naszych sponsorach: BUDkomplex – Patryk Surma, WEB FOR – Grzegorz Pękała, Dach-Dom Styl Wiesław Pękała, GÓR-STAL – Adam Górski oraz Pani Małgorzacie Pierzchale za pyszne lody – mówi Grażyna Cempa Pulit prezes STS Sandecji.

Dzięki waszej hojności dziewczęta spędziły turnieje w doskonałych warunkach i prezentowały się w pięknych koszulkach oraz strojach sportowych – dopowiada.

Skład zespołu: Zuzanna Pawlik, Zuzanna Oracz, Paulina Dziedzic, Julia Bochenek, Katarzyna Dutka, Wiktoria Salamon, Matylda Chełmecka – Libero, Katarzyna Leśniak, Ada Bochenek, Klaudia Wąsowska, Gabriela Gajdosz, Halina Dara – Libero.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. STS Sandecja

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.