Siatkarki Muszynianki na półmetku ligi. „Mogło być lepiej”

Siatkarki Polskiego Cukru Muszynianki Muszyna po trzynastu meczach najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce znajdują się na ósmym miejscu w tabeli.

Renault2

Podopieczne trenera Bogdana Serwińskiego zgromadziły dotąd 19 punktów. Wygrały sześć z trzynastu meczów. Do czwartego miejsca premiowanego walką o medale Ligi Siatkówki Kobiet w fazie play-off zespół z uzdrowiska traci sześć „oczek”. Do piątej pozycji Muszynianka traci w tej chwili raptem trzy punkty.

- Po pierwszej rundzie jesteśmy w środku tabeli z niewielką stratą do czołówki, ale również z niewielką bądź co bądź przewagą nad drużynami, które lokują się niżej od nas w tabeli ligowej. Rzecz jasna mogło być lepiej, patrząc realnie mogliśmy zdobyć te kilka oczek więcej, co pozwoliłoby nam lokować się wyżej w tabeli. Jednak przed nami jeszcze cała runda rewanżowa, sporo meczów i dużo punktów do zdobycia. Nasz zespół jest młody, przez co równie zdolny co nieobliczalny. Będziemy bić się o jak najwyższą lokatę – przyznał na łamach mksmuszynianka.com trener Bogdan Serwiński.

Fot. archiwum mksmuszynianka.com

NOWAK-MOSTYMAJ

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.