Nowosądecki dzielnicowy jednym z najlepszych w Małopolsce

Nowosądecki dzielnicowy, asp. Maciej Kuźma jest jednym ze zwycięzców eliminacji do finału  X Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych  „Dzielnicowy Roku” i  będzie reprezentował nasz region w finale.

Renault2

Eliminacje wojewódzkie obejmowały zmagania w trzech kategoriach: teście wiedzy policyjnej, strzelaniu, symulacji przyjęcia interesanta. Dzielnicowy z Komendy Miejskiej w Nowym Sączu uzyskał drugi wynik.

Jak informuje oficer prasowy KMP Nowy Sącz, zwycięzcą eliminacji wojewódzkich został mł. asp. Łukasz Proszowski reprezentujący Komendę Miejską Policji w Tarnowie, drugie miejsce zajął asp. Maciej Kuźma z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu, a na trzecim miejscu uplasował się asp. szt. Piotr Magiera z Komendy Powiatowej Policji w Miechowie.

-Dwóch najlepszych dzielnicowych z województwa małopolskiego - mł. asp. Łukasz Proszowski oraz asp. Maciej Kuźma będzie reprezentowało nasz region w finale ogólnopolskich zawodów, które odbędą się w dniach 17-20 października 2017 roku w Szkole Policji w Katowicach. Finaliści z trzech najlepszych miejsc w klasyfikacji generalnej, w tym asp. Maciej Kuźma, odebrali z rąk insp. Pawła Dzierżaka – I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie puchary, pamiątkowe dyplomy oraz nagrody pieniężne, a od Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZP - kom. Grzegorz Gubały nagrody rzeczowe - informuje asp. sztab. Barbara Leśniak.

 

Fot. KWP Kraków

PUMA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.