Scena Unplugged z Gabi & The Freedom Birds! [ZAPOWIEDŹ]

Scena Unplugged z Gabi & The Freedom Birds! [ZAPOWIEDŹ]

Już 24 kwietnia w ramach cyklu MOK Unplugged odbędzie się wyjątkowy koncert będący połączeniem siły doświadczenia ze świeżością młodości. GABI & The Freedom Birds – tego nie możecie przegapić!

Muzyka jaką zaprezentują GABI & The Freedom Birds jest wypadkową ich wrażliwości i indywidualnej interpretacji obserwowanego bacznie świata, począwszy od młodzieńczego buntu po kryzys wieku średniego. Tworzą z pasji i wewnętrznej potrzeby. Muzyka ich uskrzydla, daje życiową wolność i sens. Chętnie sięgają do korzeni, oczywiście nie zamykając się jedynie w nich.

Sercem projektu jest GABI – niebanalna i charyzmatyczna wokalistka, o unikalnej wrażliwości. Jej teksty poruszają wiele problemów ludzi i współczesnego świata. GABI w zaskakująco dojrzały, jak na młody wiek sposób, skłania do refleksji a jej kompozycje podkreślają w oryginalnym stylu treść przekazu, tworząc na żywo magiczny klimat.

Co tu więcej pisać. Koncert GABI & The Freedom Birds zapowiada się wyjątkowo – już możecie bukować niedzielny wieczór w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu. Bilety do nabycia w kasie MOK lub przez stronę www (kliknij TUTAJ).

Skład:

Gabriela Salamon – wokal, piano

Grzegorz Kurowski – gitara

Marek Czechowski – bas

Andrzej Salamon – perkusja

The Freedom Birds (TFB):

Facebook, Youtube

Fot. materiały promocyjne

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Ewa Novel tuż przed finałem Szansy na sukces

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.