Koronawirus zakradł się do oazy dobra. Sursum Corda będzie przez jakiś czas pomagać zdalnie. Życzymy zdrowia!

Pomimo stosowania rygorów sanitarnych, dziś potwierdzono zakażenie koronawirusem u jednego z pracowników Sursum Corda.  Wdrożyliśmy procedury obowiązujące w takiej sytuacji, przy ścisłej współpracy z Sanepidem. Od poniedziałku jesteśmy dostępni zdalnie, z wyłączeniem wszelkich bezpośrednich kontaktów” – zakomunikował dziś wieczorem prezes stowarzyszenia Marcin Kałużny.

wsb3

Do odwołania zamknięte będzie biuro Sursum Corda oraz Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego i Medycznego. Ze stowarzyszeniem można cały czas kontaktować się telefonicznie pod nr 18 44 11 994 (od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-16.00) oraz mailowo: [email protected] Dokumenty i faktury można dostarczać przez całą dobę do skrzynki przy bramie wejściowej prowadzącej na podwórze siedziby organizacji – od ulicy św. Małgorzaty 3. Skrzynka oznaczona jest logotypem Sursum Corda

Mamy nadzieję, że sytuacja zakończy się pozytywnie. Wam i sobie życzymy dużo zdrowia. Dbajcie o siebie oraz bliskich, epidemia niestety trwa –  dodaje prezes Kałużny.

Ośrodek Pomocy Postpenitencjarnej w sąsiadującym budynku będzie działał we wtorki i piątki. Przyjęcia petentów będą możliwe po wcześniejszej rejestracji telefonicznej.

Dwa przypadki koronawirusa u uczestników spotkania, które odbyło się 2 lipca w sądeckim ratuszu

KOSECKI
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]