Sandecja zmieniła bramkarza i nie wyszło jej to na dobre. „Piłkarze trenują po to, by grać”

Dawid Pietrzkiewicz w niedzielę otrzymał od trenera Kazimierza Moskala szansę gry w meczu Lotto Ekstraklasy. Zastąpił ostatnio słabiej spisującego się Michała Gliwę. Na nic się to zdało. Sandecja zmierzyła się w Krakowie z Cracovią i przegrała 1:2.

30-letni golkiper urodziny w Sanoku, dla którego był to pierwszy występ w tym sezonie, zawinił przy obydwu golach dla „Pasów”. Widać, że brakowało mu pewności siebie.

Na konferencji prasowej po meczu jeden z dziennikarzy zapytał trenera Moskala czy ten jest zadowolony z występu swojego podopiecznego.

Wszyscy zawodnicy, którzy są w kadrze trenują po to, by grać – odparł szkoleniowiec.

Dałem szansę Dawidowi. Po pierwsze chcieliśmy, by Michał Gliwa zresetował się, a po drugie Dawid dobrze wyglądał na treningach. Co do oceny jego występu nie chciałbym tego robić. Dla mnie liczy się bowiem cały zespół, a zespół jest oceniany przez pryzmat wyników. Wynik brzmiał 2:1 dla rywalki, więc nikt z nas nie jest z tego zadowolony, przede wszystkim ja nie jestem – podsumował.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Sandecja.pl

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.