Sandecja zagra z Wisłą Kraków! Kup bilet na mecz i na busa do Niecieczy

Oficjalna strona internetowa Sandecji Nowy Sącz informuje o rozpoczęciu sprzedaży biletów na mecz z Wisłą Kraków (sobota 7 kwietnia, godz. 18) w ramach 30. kolejki rozgrywek Lotto Ekstraklasy.

wsb3

Dystrybucja prowadzona jest w sekretariacie klubu przy ul. Kilińskiego 47 (8:30 – 16:00, od poniedziałku do piątku) oraz w Niecieczy (13:00 – 18:00, od poniedziałku do piątku). Na ten mecz nie będzie prowadzona sprzedaż biletów online – czytamy na łamach Sandecja.pl.

Chcąc zakupić bilet trzeba okazać dowód tożsamości, w celu rejestracji wejściówki w systemie sprzedażowym. Z kolei właściwa weryfikacja kibica będzie odbywała się przy wejściu na mecz.

Jednocześnie informujemy, że na ten mecz istnieje możliwość wykupienia miejsca w autokarze do Niecieczy. Cena za przejazd w obie strony wynosi 8 zł. Chęć przejazdu należy zgłosić w momencie zakupu wejściówek (tylko w Nowym Sączu). Ilość miejsc ograniczona! – podaje klub z Kilińskiego.

Uwaga:

– Do zakupu biletów ulgowych uprawnieni są emeryci, renciści, osoby niepełnosprawne, kombatanci wojenni oraz młodzież do lat 16.

– Dzieci do lat 7 uprawnione są do darmowego wstępu. Jednak wcześniej muszą odebrać wejściówkę „zerową”.

– Dzieci od 8 do lat 14 uprawnione są do zakupu biletu w cenie 1 zł*.

– Procedura nabywania biletów oraz karnetów odbywać się będzie na zbliżonych zasadach, jak miało to miejsce w latach ubiegłych. Wejściówka drukowana będzie na konkretny sektor i miejsce, zawierać będzie dane osoby kupującej oraz kod kreskowy umożliwiający identyfikację.

– Do zakupu niezbędne będzie okazanie dowodu tożsamości w celu wypełnienia danych w systemie, nie ma jednak problemu, aby kibic nabył większą ilość wejściówek – dla innych osób. Docelowa weryfikacja posiadacza, będzie odbywała się przy wejściu na mecz i okazaniu dowodu tożsamości ze zdjęciem, za pomocą czytników elektronicznych.

– Wejściówki można nabywać w dni powszechne w sekretariacie klubu (8:30 – 16:00), w punktach stacjonarnych STS, w salonach Empik oraz na stronie www.kupbilet.pl.

– W dniu meczu cena wejściówki jest o 5 zł wyższa!!

– W przypadku dziecięcych grup zorganizowanych (m.in. przedszkola, szkółki piłkarskie, stowarzyszenia) cena biletu dla jednego dziecka wynosi 10 zł, a dla opekuna 20 zł (1 opiekun na 10 podopiecznych)**.

* – promocja obowiązuje wyłącznie w przypadku indywidualnych grup rodzinnych, gdzie 1 opiekun przypada na max. 3 dzieci w wieku 8 – 14 lat.

** – za grupę zorganizowaną uważa się grupę min. 20 dzieci.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Jarosław Para

KOSECKI
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]