Sandecja zagra z Pogonią. Bilety na mecz za... darmo!

W najbliższą sobotę o godz. 18 Sandecja Nowy Sącz zagra w Szczecinie z tamtejszą Pogonią. Sądeczanie plasują się na ostatnim miejscu (28 pkt), zaś szczecinianie zajmują dwunastą lokatę (35 pkt).

Renault2

Potyczka z sądeczanami będzie głównym punktem sobotnich urodzin klubu ze Szczecina. Pogoń świętuje bowiem 70 lat istnienia. Z tej okazji władze „Portowców” postanowiły, że wspomniane starcie miejscowi kibice będą mogli obejrzeć za darmo! 16 200 wejściówek, taka ilość biletów została rozdana wśród fanów szczecinian.

- 10 dni potrzebowaliście, by odebrać wszystkie dostępne bilety na mecz Pogoni z Sandecją Nowy Sącz! Szykuje się wielkie, piłkarskie święto w Szczecinie! - powiedział dla portalu gs24.pl Krzysztof Ufland, rzecznik prasowy Pogoni.

Prócz darmowych biletów działacze rywala Sandecji szykują wiele innych niespodzianek. Oby również „biało-czarni” postarali się o jakąś, najlepiej o trzy punkty na własne konto.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Sandecja.pl

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.