Sandecja zagra z Piastem bez kapitana!

Piłkarze Sandecji Nowy Sącz w sobotę 10 marca o godz. 15.30 podejmą Piasta Gliwice. Spotkanie odbędzie się w ramach 27. kolejki rozgrywek Lotto Ekstraklasy.

Podopieczni trenera Kazimierza Moskala bardzo chcą wreszcie wygrać, po raz pierwszy od września ub. roku, ale będą sobie musieli poradzić bez swojego kapitana Dawida Szufryna.

Popularny „Ciufa” nie doszedł jeszcze do pełnej sprawności, wciąż daje o sobie znać kolano. Z tego powodu 31-letni obrońca pod koniec lutego opuścił plac gry w meczu z Zagłębiem Lubin (0:1) już w 71 minucie. Następnie nie zagrał w starciu ze Śląskiem we Wrocławiu (0:0).

Dawid Szufryn, który w bieżącym sezonie ekstraklasy wystąpił w 20 spotkaniach w wyjściowym składzie jest ważną częścią zespołu beniaminka z Nowego Sącza.

W klubie z Kilińskiego wolą jednak dmuchać na zimne i do gry na środku obrony trener Moskal desygnuje prawdopodobnie Michala Pitera-Bućko i Alexandru Bengę. Za kartki pauzuje bowiem Plamen Kraczunow.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Sandecja.pl/Jarosław Para. Dawid Szufryn po lewej stronie

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.