Sandecja wzmacnia pole manewru wśród bramkarzy

Sandecja wzmacnia pole manewru wśród bramkarzy

Sandecja pozyskała nowego bramkarza. Jest nim testowany od pewnego czasu Dawid Pietrzkiewicz. 29-letni zawodnik będzie prawdopodobnie trzecim bramkarzem beniaminka Ekstraklasy.

Pietrzkiewicz podpisał roczny kontrakt z sądeckim klubem. Trener Radosław Mroczkowski na pozycji bramkarza chce mieć trzech solidnych zawodników. To na wypadek, gdyby jeden z nich doznał kontuzji i przez dłuższy czas nie mógł występować.

Pierwszym brakarzem jest w tej chwili Michał Gliwa, który zbiera bardzo dobre recenzje z początku sezonu. Jego pozycja wydaje się niezagrożona, chociaż w ubiegłym sezonie trener częściej stawiał na Łukasza Radlińskiego (obecnie numer dwa w sądeckiej bramce).

Dawid Pietrzkiewicz nigdy nie zgrał w polskiej ekstraklasie. Jest wychowankiem Stali Sanok, w przeszłości był także w kadrze Polonii Warszawa. Z kraju wyjechał w 2009 roku i był kolejno zawodnikiem: Banik Ostrawa (Czechy), NK Primoje (Słowenia), ponownie Banik Ostrawa, Simurg Zagatala (Azerbejdżan) i w ostatnich latach azerskiego FK Qabala.

fot. ilustracyjne: pixabay

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Pieszo, na rowerach i pociągiem. Zobacz miejsce, które warto odwiedzić.

Play Video about Małopolski Festiwal Smaku w Gorlicach

Festiwal smaku w Gorlicch – piękna wizytówka Małopolski. Zobacz jak przebiegała tegoroczna edycja

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.