Sandecja wyjeżdża na obóz przygotowawczy [Plan sparingów]

Piłkarze Sandecji Nowy Sącz, wicelider Fortuna 1 Ligi, w niedzielę 27 stycznia rozpoczną obóz przygotowawczy w Cetniewie na Pomorzu. Ekipa Tomasza Kafarskiego ma tam trenować przez tydzień, po czym wróci do Nowego Sącza.

W tamtejszym Centralnym Ośrodku Sportu sądeczanie rozegrają trzy mecze kontrolne. Wcześniej do rundy wiosennej pierwszoligowych rozgrywek „Biało-czarni” będą przygotowywać się na własnych obiektach (m.in. na sztucznej murawie PWSZ).

Czytaj również: Transfery. Grał w Wiśle i Pogoni. Trafi do Sandecji?

Drużyna będzie miała na miejscu wszystko czego jej potrzeba, czyli zakwaterowanie w komfortowych warunkach, odpowiednio dostosowane wyżywienie, sztuczne boisko z oświetleniem, halę sportową, basen oraz odnowę biologiczną – możemy przeczytać na łamach witryny Sandecja.pl.

Czytaj również: „Przegląd Sportowy” o mieszkańcu Ropy, prezesie Wisły: Ma doświadczenie w beznadziejnych sprawach

Nieco zmienił się również pierwotnie planowany rozkład gier kontrolnych. Poniżej prezentujemy zaktualizowany sparingowy harmonogram Sandecji:

16.01.2019 r. – Stal Rzeszów,

19.01.2019 r. – GKS Katowice,

23.01.2019 r. – Stal Mielec,

26.01.2019 r. – FC Tatran Preszów

30.01.2019 r. – Chojniczanka Chojnice oraz Bałtyk Gdynia,

03.02.2019 r. – Gryf Wejherowo,

23.02.2019 r. – Partizan Bardejów.

Przypomnijmy, że swój pierwszy mecz ligowy po przerwie zimowej Sandecja zagra już 2 marca przy Kilińskiego a jej rywalem będzie Bruk-Bet Termalica Nieciecza, obecnie dziewiąta siła ligi.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Źródło: Sandecja; własne.

Fot. R.Szurek

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.