Mirosław w pożarze stracił wszystko. Pilnie potrzebuje pomocy

5 stycznia, kilka minut po godzinie 8. wybuchł pożar w drewnianym domku jednorodzinnym w Starej Wsi (gm. Limanowa). Straż zaalarmowali sąsiedzi. Na miejscu działało 10 zastępów z PSP oraz OSP. Ogień rozprzestrzenił się na cały budynek, z okien i drzwi wydobywały się płomienie. 

W środku znajdował się starszy mężczyzna. Z poważnymi oparzeniami został przetransportowany do limanowskiego szpitala. Nie ustalono, co było przyczyną pożaru.

Minął tydzień, po tym wydarzeniu został jedynie częściowo spalony dom, w którym mieszkał Mirosław Michalik. Mężczyzna jest osobą niepełnosprawną, ogień zabrał mu wszystko, co posiadał. Natychmiast potrzebuje pomocy dobrych ludzi. Sam nie jest w stanie poradzić sobie z nieszczęściem.

– W związku z tragicznym zdarzeniem podjęta została decyzja o szybkim remoncie spalonego budynku, co związane jest z dużymi kosztami. W tej sytuacji każda pomoc jest potrzebna – informuje Urząd Gminy Limanowa.

Osoby, które mogą wspomóc pana Mirosława proszone są o wpłatę środków na poniższy numer konta:

06 1020 3453 0000 8602 0288 9806

Fot. OSP Łososina Dolna

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.