Sandecja wspiera innowacyjny projekt

Sandecja wspiera innowacyjny projekt

Pierwszy dzień wiosny młodzi aktorzy ze Szkoły Podstawowej nr 5 oraz Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu rozpoczęli wyjątkowo, choć w ich przypadku po prostu ambitnie – premierą spektaklu „Skowronek”.

Przedsięwzięcie zainicjowano w ramach innowacyjnego projektu pedagogicznego pn. „Kreatywność to zdolność tworzenia czegoś nowego – moje miejsce w życiu dorosłym”.

Inicjatorką akcji była Aneta Pierzchała, nauczycielka Szkoły Specjalnej nr 5 w Nowym Sączu i opiekun grupy teatralnej „Bajka”. Z kolei koordynatorem z Pałacu Młodzieży była Lidia Kowalczyk, prowadząca zajęcia grupy teatralnej „Pegaz”.

Czytaj również: UWAGA! MAMY DLA WAS ZAPROSZENIA NA MECZ SANDECJI Z WARTĄ POZNAŃ!

Widowisko oglądali m.in. właściciele Teatru Nowego Violetta Romul-Pomietło i Krzysztof Pomietło, starszy wizytator sądeckiej delegatury Kuratorium Oświaty w Krakowie Małgorzata Lenartowicz, prezes Sandecji Tomasz Michałowski z piłkarzami klubu oraz wicedyrektor Pałacu Młodzieży Antoni Reszkiewicz.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Źródło: Sandecja

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Nowel

Kiedy zobaczysz ten film na pewno zagłosujesz na Ewę Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.