Sandecja weźmie czwartego snajpera ekstraklasy?

Jak podał ostatnio „Przegląd Sportowy” Sandecja Nowy Sącz, która usilnie poszukuje napastnika może być zainteresowana snajperem Wisły Płock Mateuszem Piątkowskim.

33-letni napastnik w bieżącym sezonie Lotto Ekstraklasy zdobył dwa gole w trzynastu meczach. Ośmiokrotnie meldował się na placu gry w wyjściowym składzie. Jeszcze w sezonie 2014/2015 był czwartym najskuteczniejszym strzelcem w naszej lidze. Zdobył 14 goli, zaś koronę króla strzelców zdobył wówczas Kamil Wilczek (20 goli). Piątkowski trenuje obecnie z drugą drużyną „Nafciarzy”, ale w Płocku z chęcią rozwiązaliby z nim umowę i dali wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy.

Reprezentujący interesy zawodnika mecenas Marcin Kwiecień chciałby, aby jego klient pozostał na szczeblu ekstraklasy.

Zdaniem „PS” również inny zawodnik zespołu Jerzego Brzęczka mógłby zasilić szeregi beniaminka z Nowego Sącza. Mowa o 29-letnim obrońcy Kamilu Sylwestrzaku, który dochodzi do formy po kontuzji zerwania więzadeł krzyżowych.

Tej zimy sądeczanie nie dokonali jeszcze żadnego wzmocnienia. Blisko gry w Sandecji był ukraiński pomocnik Walerij Fedorczuk (w przeszłości grał m.in. w Dnipro Dnipropietrowsk i Dynamie Kijów), ale w trakcie badań wykryto u niego problemy z kolanem (więcej).

Fot.screen wisla-plock.pl

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.