Sandecja podejmuje czerwoną latarnię tabeli, która zabrała punkty najlepszym

Dziś o godzinie 17 na stadionie przy Kilińskiego 47 w Nowym Sączu miejscowa Sandecja podejmie Garbarnię Kraków, ostatni zespół tabeli Fortuna 1 Ligi. Spotkanie zostanie rozegrane w ramach 24. kolejki rozgrywek.

Piłkarze trenera Tomasza Kafarskiego chcą przełamać passę trzech kolejnych spotkań zakończonych bezbramkowymi remisami.

Ostatni raz smak ligowego zwycięstwa „Biało-czarni” mieli okazję poczuć 24 listopada ub. roku, gdy u siebie okazali się lepsi od Chrobrego Głogów triumfując 1:0 po golu Damiana Chmiela.

Czytaj również: RYWAL SANDECJI DO AWANSU STRACIŁ PUNKTY W TYCHACH

Z kolei ekipa Bogusława Pietrzaka wciąż nie porzuciła starań mających na celu utrzymanie się w lidze. Krakowianie zajmują co prawda ostatnie miejsce w tabeli, ale w bieżącej kampanii już nieraz pokazywali, że potrafią odbierać punkty faworytom. Tak było choćby w domowych meczach przeciwko drugiemu obecnie ŁKS Łódź (3:2) czy liderowi Rakowowi Częstochowa (1:1).

Zespół ze stolicy Małopolski ma w dorobku 16 punktów, o dwa mniej niż przedostatni GKS Katowice oraz siedem niż szesnasty Stomil Olsztyn. Garbarnia przegrała trzy ostatnie mecze w lidze, w tym dwa w tym roku.

Liczymy na dopisanie do naszego dorobku trzech punktów, podtrzymanie dobrej domowej serii oraz przełamanie tych kilku meczów bez zwycięstwa i gola – mówi nam Marcin Flis.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. R.Szurek

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.