Sandecja na Pucharze Rady Rodziców SP21 [Zdjęcia]

W Szkole Podstawowej nr 21 w Nowym Sączu na tamtejszej hali sportowej im. Św. Jana Pawła II odbyła się trzecia edycja Turnieju o Puchar Rady Rodziców.

wsb3

ILE WARTA JEST SANDECJA? PONAD 2,5 MILIONA EURO!

Do rywalizacji stanęli piłkarze oraz tenisiści stołowi. Organizatorem imprezy była szkolna Rada Rodziców oraz Radny miejski Dawid Dumana. Na tymże wydarzeniu nie zabrakło też delegacji Sandecji Nowy Sącz.

Rozgrywki rozpoczęły się od meczu Rodzice SP21 przeciwko Przyjaciołom. W tym drugim zespole zaprezentowali się piłkarze Sandecji: Szymon Kuźma i Szymon Tokarz.

Czytaj również: ŁUKASZ „BOOM BOOM” PŁAWECKI PO WALCE W NIEMCZECH: „NAPRAWDĘ MOCNY RYWAL”

W futbolowych zmaganiach wystąpiły dzieciaki z roczników 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011 oraz 2012, zaś w tych tenisowych z 2006 i 2007.

Czytaj również: SANDECJA TRACI REKORDOWO DUŻO GOLI [RANKING]

Nie zabrakło podarunków ufundowanych przez sponsorów, zaś najlepsi otrzymali pamiątkowe medale. Nagrody rozdawali Dawid Szufryn, kapitan nowosądeckiego pierwszoligowca, Dawid Dumana oraz przedstawiciele Rady Rodziców.

- Ze swojej strony serdecznie dziękujemy za zaproszenie i już teraz zapewniamy, że w przyszłym roku również chętnie weźmiemy udział – informuje Sandecja.

Odwiedź konto autora na Twitterze

Fot. Sandecja.pl

FORDDOSLAT

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.