Łukasz „Boom Boom” Pławecki po walce w Niemczech: „Naprawdę mocny rywal”

Nasz wojownik w sobotę wystąpił na gali Mix Fight Chamionship we Frankfurcie.

wsb3

Kickboxing. W pięciotysięcznej hali Fraport Arena nasz reprezentant stoczył pojedynek z zawodnikiem gospodarzy Sergeiem Brownem w wadze do 82,5 kg (pierwszy raz w takiej wysokiej - przyp. red.). Niemiec pokonał Polaka w trzeciej rundzie (poddanie przez narożnik).

ILE WARTA JEST SANDECJA? PONAD 2,5 MILIONA EURO!

W niedzielę na swoim profilu na Facebooku sądeczanin opublikował wpis:

Jestem zdrowy, sprawny, zdyscyplinowany i robię to co kocham – walczę. Wczoraj to nie moja ręka powędrowała do góry, ale i tak cieszę się, że mogłem się sprawdzić z naprawdę mocnym rywalem na wysokim poziomie i w wyższej kategorii wagowej. Sergei wygrał turniej i zrobił pas, tym samym udowadniając, że naprawdę na niego zasługuje. Dziękuje wszystkim moim kibicom i tym, którzy życzą mi dobrze. Widzimy się w 2020” - brzmi jego treść.

MACIEJ KORZYM Z SANDECJI STRZELA GOLE PO TRENINGACH Z MISTRZEM KICKBOXINGU

Łukasz „Boom Boom” Pławecki stoczył tym samym swoją czwartą walkę w tym roku oraz 42. w zawodowej karierze. Na swoim koncie ma 14 pasów mistrzowskich różnych federacji.

Wyniki Mix Fight Championship – LINK.

Odwiedź konto autora na Twitterze

Fot. R.Szurek

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.