Sandecja ma nowego prezesa? „Znany piłkarski działacz”

Sandecja ma nowego prezesa? „Znany piłkarski działacz”

To z pewnością ważna informacja dla każdego kibica „Biało-czarnych”. Następcą Tomasza Michałowskiego na stanowisku prezesa MKS Sandecja S.A. zostanie Artur Kapelko. Ten pierwszy zrezygnował z wykonywanej funkcji ze względów osobistych i zakończy pracę w nowosądeckim klubie wraz z końcem kwietnia br.

Dziś odbyło się posiedzenie komisji konkursowej w sprawie wyboru następcy prezesa Michałowskiego. W wyniku przeprowadzonej procedury dokonano jednogłośnej rekomendacji na to stanowisko Artura Kapelko w przeszłości związanego z KGHM Zagłębiem Lubin czy Górnikiem Łęczna.

SANDECJA PRZEGRAŁA Z GKS [ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU]

Kapelko to znany piłkarski działacz. Był wiceprezesem Jagiellonii Białystok i szefem Górnika Łęczna. Przez sześć lat był członkiem zarządu PZPN. Zrezygnował z tej funkcji w ubiegłym tygodniu, bo jego brat prowadzi interesy z piłkarską federacją, a taką sytuację wyklucza przyjęta w październiku nowelizacja związkowego statutu – pisał o nim pod koniec listopada ub. roku dziennikarz „Przeglądu Sportowego” Antoni Bugajski.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. www.gornik-leczna.com

Share on twitter
Share on facebook

Jesteś tegorocznym maturzystą ? Chcesz zostać prawnikiem lub chcesz poszerzyć swoje umiejętności w zakresie prawa ? Ten materiał jest dla Ciebie

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama