Pierwsze zwycięstwo Sandecji! [fotorelacja]

Pierwsze zwycięstwo Sandecji! [fotorelacja]

I liga. 13 kolejka okazała się szczęśliwa dla Sandecji Nowy Sącz. Pokonała w roli gospodarza (mecz w Niepołomicach) Chojniczankę Chojnice. Było to pierwsze zwycięstwo sądeckiego zespołu w tym sezonie. Drużyna nadal zamyka ligową tabelę, ale pierwsze zwycięstwo może być okazać się momentem przełomowycm.

SANDECJA NOWY SĄCZ – CHOJNICZANKA CHOJNICE 2:1 (0:0)

0:1 Mazek 51, 1:1 Chmiel 58, Mas 72.

SANDECJA: Tokarz – Iskra, Szufryn, Słaby, Boczek – Chmiel (89 Surzyn), Lusiusz (56 Kasprzak), Walski, Sovsic, Nawotka (34 Kosakiewicz) – Gabrych (56 Mas).

CHOJNICZANKA: Kuchta – Grolik, Błyszko, Kasperowicz, Niepsuj (81 Ryczkowski) – Drewniak (60 Czajkowski), Mazek (90 Skrzypczak), Karbowy (60 Kalinkowski), Mikołajczyk – Tuszyński, Janicki (81 Wolsztyński).

 

Sandecja od pierwszych minut atakowała rywali. Niezłe okazje strzeleckie miał przede wszystkim Damian Chmiel. W odpowiedzi bliski celu był Szymon Drewniak. Końcówka pierwszej połowy była wyrównana, twarda gra toczyła się głownie w środkowej strefie boiska.

Podopieczni Stanislava Vargi źle rozpoczęli drugą połowę. Goście przeprowadzili składną akcję i Kamil Mazek w idealnej sytuacji posłał piłkę do siatki. Sandecja nie podłamała się i ruszyła do odrabiania strat. Przewaga sądeczan rosła z każdą minutą, Chojniczanka skupiła się na defensywie. W krótkim odstępie czasu podopieczni Stanislava Vargi zdobyli dwie bramki obejmując prowadzenie. Sandecja kontrolowała w końcówce sytuację na boisku i odniosła zasłużone zwycięstwo.

fot. Adrian Maraś

Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama