Sądeczanka Klaudia Szwajkosz zachwyciła w „Szansie na sukces” z zespołem Enej

Sądeczanka Klaudia Szwajkosz zachwyciła w „Szansie na sukces” z zespołem Enej

We wczorajszym odcinku programu „Szansa na sukces” na antenie TVP2 Sądecczyznę piękne reprezentowała Klaudia Szwajkosz. Wykonaniem piosenki „Zagubiony” z repertuaru zespołu Enej, który był goście odcinka zachwyciła jury. Pięknej wokalistce z Nowego Sącza przyznano pierwsze wyróżnienie! 

Klaudia Szwajkosz mieszka i pracuje w Nowym Sączu. Jako wychowawca w sądeckim przedszkolu integracyjnym stara się przekazywać dzieciom muzycznego bakcyla.

Pracuję z kochanymi czterolatkami, którym przekazuję wiedzę, czasem śpiewając i grając na gitarze. Staram się w ten sposób ich umuzykalnić. W Nowym Sączu udzielam też lekcji śpiewu dzieciom w Teatrze Nowym. Moja grupa to dzieciaki w wieku 6 do 10 lat. Im też wpajam podstawy emisji i śpiewania – mówiła w programie Klaudia Szwajkosz.

Poza nauczaniem, sądeczanka jest wokalistką znanego w naszym mieście zespołu The Freedom Birds.

Szukając w Nowym Sączu pracy złożyłam CV do jednej z firm. Po odbyciu rozmowy kwalifikacyjnej pracy nie dostałam, ale okazało się, że osoba, która przeprowadzała ze mną rozmowę ma zespół, którego zostałam wokalistką – opowiadała podczas rozmowy z prowadzącym.

W sobotnim odcinku „Szansy na Sukces” szczęśliwa piątka wylosowana przez Artura Orzecha przyniosła Klaudii piosenkę „Zagubiony”. Sądeczanka pokazała klasę. Jej występ oczarował publiczność oraz jury, które zdecydowało się przyznać jej pierwsze wyróżnienie.

Zobaczcie sami!

https://www.youtube.com/watch?v=LkHi8ckH-9Y

 

 

Share on twitter
Share on facebook