Sądeczanin Krzysztof Wnęk namawia ojców, by wzięli wolne na Dzień Dziecka

Sądeczanin Krzysztof Wnęk zachęca ojców, by spędzili aktywnie 1 czerwca ze swoimi dziećmi. Dziś w mediach społecznościowych ruszył z kampanią #WeźWolneNaDzieńDziecka.

wsb3

– Kampania potrwa do 31 maja i ma na celu zwrócenie uwagi rodziców, jak ważnym dla ich dziecka jest czas

spędzony wspólnie z tatą. Czas „wysokiej jakości”, czyli z poświęceniem uwagi. Przy obecnym tempie

życia dzieci bardziej niż prezentów materialnych spragnione są uwagi rodzica, jego czasu, a wielu ojców robi

na odwrót – „kupuje” ich czas drogimi prezentami – mówi Krzysztof Wnęk, pomysłodawca kampanii, ojciec trzech synów i twórca marki Figelo, promującej rodzinny, aktywny rozwój dzieci, oraz pomysłodawca warsztatów dla ojców i dzieci pod marką MegaTato.

Kampania opiera się na spocie filmowym, w którym naprzemiennie dorośli mężczyźni opowiadają, jakie wydarzenie z dzieciństwa zapadło im najbardziej w pamięci, a dzieci odpowiadają na pytanie, jaki jest ich wymarzony prezent na dzień dziecka.

– W podpowiedzi słyszymy, że to właśnie wspólna zabawa i czas z tatą dla dzieci są najważniejsze – podkreśla Krzysztof Wnęk.

Weź Wolne na Dzień Dziecka!

UWAGA, UWAGA – OGŁASZAMY AKCJĘ SPOŁECZNĄ NA DZIEŃ DZIECKA #WeźWolneNaDzieńDziecka ‼️💥 Ogłaszajmy, udostępniajmy!:)Nadchodzi wielkimi krokami oczekiwany, upragniony przez naszych milusińskich Dzień Dziecka‼️👨‍👩‍👧‍👦Zastanawialiście się co może być upragnionym prezentem dla Waszego dziecka? Figelo??? 😎 Być może, ale nie na taki prezent chcemy Was namówić. Głęboko wierzymy, że najlepszym prezentem będzie czas spędzony z Wami, a szczególnie z TATĄ‼️🏕🤸🏼‍♂️🚴🏻‍♀️Co więcej wierzymy, że może to być dla Waszych dzieci prezent na całe życie, który pozostanie w ich wspomnieniach.Dlatego namawiamy Was Tatusiowie – Weźcie Wolne na Dzień Dziecka i zróbcie coś RAZEM!Bardzo zależy nam na duuużym zasięgu naszej akcji i udostępnieniach – pomożecie❓😀W filmie wystąpili:Wojtuś WnękKamil ZbozieńAmelka TrojanArkadiusz ZbozieńIreneusz TrojanStaś WnękPiotr KlaklaŁucja ZbozieńGrzegorz CzerwickiBARDZO WAM DZIĘKUJEMY!!!

Opublikowany przez Figelo Czwartek, 10 maja 2018

FORDELEKT
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]