Sądeckie Wydawnictwo Promyczek nominowane do nagrody Totus Tuus

W najbliższą sobotę (12 października) na Zamku Królewskim w Warszawie 12.10 odbędzie się gala nagrody TOTUS TUUS 2019 do której zostało nominowane sądeckie Wydawnictwo PROMYCZEK. Uroczystość wręczenia nagród będzie transmitowana na antenie TVP 2 w godzinach 12 - 16.  Wezmą w niej udział sądeczanie : przedstawiciel biskupa tarnowskiego ks. dr Marcin Kokoszka, poseł Jan Duda, przedstawiciel Marszałka Małopolski - Marta Mordarska, Prezydent Miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel, Prepozyt Kapituły Kolegiackiej ks. dr Jerzy Jurkiewicz oraz przedstawiciele zespołu Promyczki Dobra i wydawnictwa.

Gala nagrody TOTUS TUUS 2019 jest jednym z punktów programu centralnych obchodów 19. Dnia Papieskiego.

Jak poinformował ks. Dariusz Kowalczyk, prezes Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, nagrody TOTUS TUUS 2019 przyznane zostaną w kilku kategoriach: „promocja godności człowieka” , „osiągnięcia w dziedzinie kultury chrześcijańskiej” i „propagowanie nauczania Świętego Jana Pawła II, w której nominowane jest Wydawnictwo Diecezji Tarnowskiej „Promyczek”

 

Źródło: KAI, zdjęcie: http://promyczkidobra.pl

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.