Sądeckie samochody zachwycają oko na planie ,,Sanatorium Miłości” [ZDJĘCIA]

Sądeckie samochody zachwycają oko na planie ,,Sanatorium Miłości” [ZDJĘCIA]

Na ekranach telewizorów zagościł już premierowy odcinek 6. edycji programu ,,Sanatorium Miłości”, który był realizowany w Krynicy-Zdroju. Nie tylko piękne krajobrazy naszego regionu możemy podziwiać w tej edycji. Oko cieszą również zabytkowe samochody wypożyczone od Stowarzyszenia Miłośników Pojazdów Zabytkowych ,,Galicya”.

Co tydzień w niedzielę o godzinie 21:20 na ekranie telewizorów, obok pięknych widoków, pojawiają się równie zachwycające zabytkowe pojazdy wypożyczone przez stowarzyszenie ,,Galicya”. Przed ich udostępnieniem, na prośbę reżysera stowarzyszenie przedstawiło listę posiadanych pojazdów. Samochody wybrane przez produkcję, które pojawiły się na planie to: Warszawa, Wołga , Fiat 126p , Mercedes SL, Triumf, Fiat 850 oraz dwa egzemplarze Cadillaca, które brały udział w finale programu.

Wszyscy uczestnicy zostali odpowiednio przeszkoleni z użytkowania zabytkowych pojazdów. Przejazd widoczny w premierowym odcinku, mający miejsce spod pijalni w Krynicy-Zdroju pod hotel Ireny Eris, odbył się bez innych uczestników ruchu drogowego. Dwa wspomniane auta marki Cadillac, zostały wykorzystane do przewozu uczestników już podczas gali finałowej, która dopiero przed widzami.

Wytężajcie zatem oko aby na ekranie dostrzec jeszcze więcej sądeckich akcentów.

 

fot. Stowarzyszenie Miłośników Pojazdów Zabytkowych „Galicya”

Czytaj też:

Przyjechał na komendę i zgłosił uprowadzenie żony. Spędzi w areszcie minimum 2 miesiące

Reklama