UWAGA! To już dziś! Sądeckie Klasyki Nocą zapraszają do wspólnej zabawy

Dziś (13 kwietnia, piątek) odbędzie się pierwsze tegoroczne spotkanie miłośników klasycznej motoryzacji. Nie przegap!

Nadeszła wiosna, a z nią – sezon na zabawy i spotkania miłośników czterech kółek. W ubiegłym roku co tydzień wieczorami pod Centrum Handlowym Gołąbkowice w Nowym Sączu, parking zapełniony był barwnymi pojazdami z różnych okresów ubiegłego stulecia, od starych garbusów, po klasyczne fiaty 126 p. Jest wspólny mianownik wszystkich aut, które tam przyjeżdżały:  są to klasyczne, a zarazem zabytkowe już egzemplarze, które mają swoją historię i – jak mówią właściciele – duszę.

W zeszłym sezonie mogliśmy poznać Pana Mariusza ze swoim Dnieprem, Pana Krzysztofa ze swoim Fiatem 125p i razem z Sądeckimi Klasykami Nocą obchodziliśmy „mikołajki”. W tym roku również szykuje się mnóstwo zabawy na którą serdecznie zapraszamy.

Pierwsze tegoroczne spotkanie już dziś o godzinie 19:00 pod CH Gołąbkowice. Zachęcamy wszystkich do wypolerowania swoich perełek i odświeżenia ich po długim, zimowym, garażowym śnie, aby móc się pokazać na dzisiejszej imprezie.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.