Sądeckie kickbokserki walczyły w Atenach. „Szacun”

Za kickbokserami UKS Gladiatora Binczarowa pierwszy start kontrolny w ramach przygotowań do Mistrzostw Polski.

Renault2

- Dwie nasze zawodniczki miały okazję zdobywać cenne doświadczenie na ringach i matach w Atenach – relacjonuje trener UKS Amadeusz Kwiatkowski.

Mowa o Natalii Dulian oraz Julii Niewiadomskiej.

- Pierwsza ze względu na brak przeciwniczek w lowkicku w swojej kategorii wystartowała z seniorkami a w dodatku w wyższej kategorii wagowej. Szacun! Zebrane doświadczenie z pewnością niedługo zaprocentuje! Natalka wystartowała również na macie w formule kicklight, tak żeby stoczyć jak najwięcej walk i zebrać jak najwięcej doświadczenia, jednak mata to nie środowisko dla naszej walecznej Natalii – przyznaje Kwiatkowski.

Czytaj również: Drugoligowiec postawił się Sandecji w sparingu

W tym roku celem UKS są Mistrzostwa Polski lowkick i K1.

- Świetne walki toczyła również Julka Niewiadomska zdobywając srebrny medal. Julia także walczyła w wyższej kategorii wagowej niż normalnie. W półfinale pewnie pokonała Greczynkę a w finale uległa świetnie wyszkolonej technicznie zawodniczce z Bułgarii. Kolejny start już za dwa tygodnie w słowackiej Bratysławie – podsumowuje przedstawiciel Gladiatora.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Źródło: UKS Gladiator

PUMA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.