Sądeckie gospodynie na festiwalu w Warszawie. Jedną z nich wyróżniono

Sądeckie gospodynie na festiwalu w Warszawie. Jedną z nich wyróżniono

sukces sądeckich gospodyń

Za nami finał Festiwalu Kół Gospodyń Wiejskich „Polska od Kuchni”. W imprezie uczestniczyły m.in. gospodynie z Moszczenicy Niżnej. Jedna z nich została II Wice Miss Wdzięku.

Finał festiwalu odbył się w sobotę 1 października w Warszawie, na błoniach Stadionu Narodowego. Wzięła w nim udział reprezentacja z KGW Moszczenica Niżna (gm. Stary Sącz). Była to okazja do zaprezentowania potraw, wypieków i lokalnej tradycji.

Jedna z moszczenickich gospodyń – Barbara Pasoń – uzyskała tytuł II Wice Miss Wdzięku. Nagrodą był voucher o wartości 5000 złotych. Warto dodać, że pani Barbara odniosła też sukces w wojewódzkim etapie konkursu: zajęła drugie miejsce, a oprócz tego dostała nagrodę publiczności.

Cieszymy się z każdego, nawet najdrobniejszego sukcesu naszego Koła Gospodyń Wiejskich. Chcemy się dalej rozwijać, organizować różne festyny, imprezy, promować naszą piękną Sądecczyznę i dzielić z Wami naszymi sukcesami. Raz jeszcze dziękujemy za wszystkie miłe słowa, gesty i wsparcie” – czytamy w jednym z postów, zamieszczonych na oficjalnej stronie KGW Moszczenica Niżna na Facebooku.

fot. Urząd Miejski w Starym Sączu


Czytaj też:

#ekoLIDERZY 2022. Wśród zwycięzców m.in. gmina Łącko

Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama