Sądecki przyrodnik - pasjonat odwołany z Rady Nadzorczej WFOSiGW

Grzegorz Tabasz, dyrektor Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Nowego Sącza, a prywatnie miłośnik przyrody, od kilkunastu lat pełnił funkcję członka Rady Nadzorczej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska. Teraz został odwołany.

Renault2

- Jednym z członków Rady Nadzorczej jest osoba delegowana przez wojewodę małopolskiego i wojewoda podjął decyzję o zmianie swojego przedstawiciela. Otrzymaliśmy stosowną decyzję, jest to decyzja nr 7 Ministra Środowiska z 23 stycznia 2019 roku o powołaniu pana Krzysztofa Durka jako członka Rady Nadzorczej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie - informuje Kazimierz Koprowski prezes zarządu. - Na naszym posiedzeniu Rady Nadzorczej 25 stycznia przewodnicząca podziękowała za dotychczasową współpracę panu Tabaszowi.

Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie odmówił nam udzielenia komentarza w tej sprawie.

Krzysztof Durek, który zastąpi sądeczanina pełnił funkcję radnego Miasta Krakowa w VI i VII kadencji. Mandaty otrzymał z listy Prawa i Sprawiedliwości. Jest emerytowanym policjantem, odznaczonym przez Prezydenta Lecha Kaczyńskiego Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski i Złotym Medalem za zasługi dla policji. Przez jakiś czas był także pracownikiem pomocy społecznej.

Więcej informacji wkrótce.

fot. Facebook - Grzegorz Tabasz

Po godzinach wrócę do lasu

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.