Bal karnawałowy dla niepełnosprawnych dzieciaków

Bal karnawałowy dla niepełnosprawnych dzieciaków

Minął już ponad tydzień od pierwszego balu karnawałowego grupy  ” Z rozszczepem przez świat”, a dzieciaki wciąż wspominają to wydarzenie z błyskiem w oku. Na zabawie pojawiło się ponad sto osób. Na wszystkich czekały liczne atrakcje i specjalni goście.

Organizatorką imprezy, która odbyła się w restauracji Al Gallo, była Kinga Wiewióra, założycielka grupy, mama 10-letniego Bartka, poruszającego się na wózku.

– Głównymi gośćmi byli: piosenkarz disco polo Wacław Cieślik, mistrz świata w kickboxingu oraz właściciel klubu sportowego Halny Łukasz Pławecki, Mateusz Nosek właściciel siłowni Jodogym w Gdowie, trener Mieczysław Drabina, Bartłomiej Bandyk oraz zawsze obecny z nami zawodnik MMA Sławomir Rawiński. Imprezę prowadziła wspaniała grupa animacyjna Baby Fun, która pięknie powitała naszych gości efektami pirotechnicznymi – opowiada Kinga Wiewióra.

Jak zdradziła, animatorzy przygotowali dla najmłodszych wiele atrakcji, jak bańki mydlane i ogniowe, balonowe zoo, tańce, karaoke oraz watę cukrową.

Sądeczanka cieszy się, że założona przez nią w 2018 roku grupa ciągle się rozrasta. Dwa lata temu należało do niej pięcioro dzieci, a teraz jest ich ponad dwadzieścioro i niektóre z nich dojeżdżają na wydarzenia aż spod Krakowa.

– Chciałam serdecznie podziękować tym, którzy dołożyli do balu swoja cegiełkę – mówi Kinga Wiewióra i wśród osób, które przyczyniły się do organizacji wydarzenia wymienia właściciela restauracji, który zgodził się na udostępnienie sali, mimo iż jest ona przed modernizacją.

Za niedługo grupa ,,Z rozszczepem przez świat” będzie obchodzić swoje drugie urodziny. Jej założycielka już teraz zaprasza na zabawę, która odbędzie się 28 marca w restauracji Manufaktura przy ulicy Nadbrzeżnej.

– Będzie to impreza otwarta dla dzieci – wyjaśnia Kinga Wiewióra. – Oczywiście, jak to w urodziny, będą z nami goście specjalni, a zabawę poprowadzi grupa animacyjna Zwariowani, która wspiera nas od początku.

Więcej informacji o wydarzeniu pojawi się wkrótce na facebookowej stronie ,,zajęcia/z rozszczepem przez świat”. O poprzednich akcjach organizowanych przez Kingę Wiewiórę przeczytasz TUTAJ.

fot. grupa ,,Z rozszczepem przez świat”

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about przygotowania Ewy Novel do finału Szansy na sukces

Nowy rozdział w życiu Ewy Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.