Sądecka Jesień Kulturalna. Zimny wrzesień przegrał z gorącym koncertem Golec uOrkiestry (fotorelacja)

Sądecka Jesień Kulturalna. Zimny wrzesień przegrał z gorącym koncertem Golec uOrkiestry (fotorelacja)

golec uOrkiestra, koncert, nowy sącz

Sobotni koncert Golec uOrkiestry w nowosądeckim Amfiteatrze, to najlepszy dowód na ponadczasowość muzyki. W Parku Strzeleckim zjawili się przedstawiciele wszystkich pokoleń. Pomimo upływu lat twórczość braci Golec cały czas jest kochana przez publiczność. Świadczy o tym nie tylko frekwencja, ale i radość, która towarzyszyła uczestnikom wydarzenia.

To kolejny intensywny weekend w ramach Sądeckiej Jesieni Kulturalnej. W piątek na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury wystąpił zespół Stare Dobre Małżeństwo. Sobota należała do braci Golec, z kolei niedzielę zaplanowano dla fanów kapeli Lady Pank.

Podczas koncertu Golec uOrkiestry nie zabrakło wszystkich oczekiwanych przez widownię hitów. Było żywiołowo i gorąco, jakby na przekór rzeczywistej temperaturze powietrza, która w tym roku jest wyjątkowo niesprzyjająca. Chłodny wrzesień po raz kolejny nie odstraszył fanów polskiej muzyki.

Sądecka Jesień Kulturalna wkroczyła w drugą część. Inauguracja miała miejsce nieco ponad dwa tygodnie temu i podobny czas pozostał do jej zakończenia. Najbliższy tydzień zapowiada się imponująco. 26 września na deskach MOKu zaprezentuje się zespół Small Band w premierowym koncercie „Jesienny Pan”. Kolejne dni będą należeć do aktorów warszawskich teatrów Gudejko, Kwadrat, Capirol oraz nowosądeckiego Teatru Robotniczego.

W Miejskim Ośrodku Kultury będzie można obejrzeć między innymi spektakle „Nie książka zdobi człowieka”, „Między łóżkami”, „Pomoc domowa” oraz „Czy to ty”. W weekend wydarzenia ponownie przeniosą się do Amfiteatru, gdzie publiczność będzie mogła obejrzeć Stand-Up oraz koncerty Roksany Węgiel i Orkiestry Symfonicznej Mieczysława Smydy.

Fot: Piotr Droździk

Czytaj także: Kolarka z Żegiestowa podpisała kontrakt życia. To ogromny sukces

Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama