Sądecka Jesień Kulturalna. Orkiestra Straży Granicznej zakończyła tegoroczną edycję (fotorelacja)

Sądecka Jesień Kulturalna. Orkiestra Straży Granicznej zakończyła tegoroczną edycję (fotorelacja)

sadecka jesień kulturalna 2022, koncert, zakończenie

Dobiegła końca druga edycja Sądeckiej Jesieni Kulturalnej. Wydarzenie zostało zwieńczone koncertem Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej. Była okazja do podziękowań za miesiąc pełen wrażeń. Organizatorzy zapowiedzieli też kolejną, trzecią edycję. Odbędzie się w przyszłym roku.

O wydarzeniach, które odbywały się w ramach Sądeckiej Jesieni Kulturalnej 2022 pisaliśmy wielokrotnie. Kilka dni temu publikowaliśmy fotorelację ze sztuki teatralnej „Kolacja dla głupca”. Można ją zobaczyć TUTAJ.

Niedzielny koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej był widowiskiem na miarę zwieńczenia tegorocznej edycji. Zgromadzona w nowosądeckim Amfiteatrze publiczność mogła usłyszeć znane i lubiane utwory. Zaaranżowane przez orkiestrę wykony były wzbogacone nie tylko o różnorodność wokalu Jakuba Wociala, Anny Ozner czy Eweliny Boczarskiej, ale także o elementy synchroniczne. Widownia mogła usłyszeć takie utwory jak: „Biała Armia”, Aleją Gwiazd”, „Sen o Wiktorii”, „Skyfall”, „Meluzyna” czy „Co mi Panie dasz”. Ostatnią piosenką, która wybrzmiała podczas tegorocznej edycji był utwór Benj Paska i Justina Paula „The Greatest Showman”.

Tuż po koncercie zgromadzona publiczność zebrała się przed Amfiteatrem, gdzie odbył się widowiskowy pokaz sztucznych ogni. Obszerne podsumowanie całej tegorocznej edycji ukaże się na łamach naszego portalu wkrótce. Poniżej prezentujemy fotorelację z niedzielnego koncertu. Autorem zdjęć jest Adrian Maraś.

Fot: Adrian Maraś

Czytaj także: Brzezna. Policyjna akcja w okolicach przedszkola. W tle agresywny pies i nietrzeźwi mężczyźni

Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama