Sądecka Jesień Kulturalna. Żak, Topa i Pieczyńska na deskach MOKu (fotorelacja)

Sądecka Jesień Kulturalna. Żak, Topa i Pieczyńska na deskach MOKu (fotorelacja)

sądecka jesień kulturalna, cezary żak

Wydarzenia Sądeckiej Jesieni Kulturalnej wkraczają w ostatnią fazę. Wczoraj w Miejskim Ośrodku Kultury odbyły się dwa spektakle „Kolacja dla głupca” w wykonaniu warszawskiej Agencji Artystycznej Certus. Co jeszcze czeka nas na ostatniej prostej wydarzenia?

Miniony weekend został zwieńczony koncertami Orkiestry Symfonicznej Mieczysława Smydy oraz Roksany Węgiel. Fotorelację z występu popularnej Roxie publikowaliśmy TUTAJ.

Dziś (4 października) na deskach nowosądeckiego MOKu ponownie zaprezentują się aktorzy agencji Certus. Przedstawienie w reżyserii Cezarego Żaka „Kolacja dla głupca” to komedia z dużą ilością niespodziewanych zwrotów akcji. Pierre Brochant (bogaty wydawca i człowiek sukcesu) urządza kolacje, na które zaprasza wyjątkowych nieudaczników, będących nieświadomymi niczego obiektami kpin i uczestnikami konkursu na największego frajera. Jak to często w komediach bywa nieoczekiwany splot wydarzeń powoduje, że publiczność może poznać słabości i wady głównych bohaterów. Obsada aktorska robi wrażenie. Poza wymienionym wyżej Cezarym Żakiem występują także: Bartłomiej Topa, Małgorzata Pieczyńska, Marta Chodorowska oraz Michał Zieliński. Dzisiejsze dwa spektakle zaplanowano na godz. 17.30 oraz 20.30.

W środę (także na deskach MOKu) zaprezentują się aktorzy Teatru Witkacego z Zakopanego w spektaklu „Nietoperz, czyli dwoistość”. Najbliższy weekend będzie ostatnim akcentem tegorocznej Sądeckiej Jesieni Kulturalnej. W sobotę i niedzielę zaprezentuje się Teatr Kamienica w przedstawieniu „Niespodzianka”. Wystąpią znani i lubiani: Joanna Liszowska, Małgorzata Sadowska, Sambor Czarnota, Paweł Burczyk i Krystian Kukułka. Z kolei w niedzielę (Amfiteatr Park Strzelecki) swój koncert zagra Orkiestra Reprezentacyjna Straży Granicznej.

Fot: Piotr Droździk

Czytaj także: Sześciu nowych funkcjonariuszy na pokładzie nowosądeckiej Państwowej Straży Pożarnej (zdjęcia)

Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama