Sądecka firma Fakro trafiła w gust Francuzów

Firma FAKRO znalazła się wśród najlepszych polskich eksporterów do Francji uhonorowanych nagrodą przyznawaną przez Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Paryżu. Nagrody przyznano także firmom AMICA S.A. – producentowi sprzętu AGD, CRIST S.A. – zakładom stoczniowym oraz  AGRAIMPEX sp. z o.o. – producentowi  produktów rolno-spożywczych.

Produkty firmy FAKRO można znaleźć w ponad 50-ciu krajach na całym świecie – mówi Paweł Szewczyk, kierownik rynku Europa Zachodnia w firmie FAKRO. –  Jesteśmy wszędzie tam gdzie istnieje zapotrzebowanie na tego rodzaju asortyment, a sprzedaż na eksport stanowi 70% ogólnej sprzedaży, zaś we Francji znajduje się jedna z 16 spółek dystrybucyjnych Grupy FAKRO.

Nagrodę odebrał Jan Chronowski dyrektor FAKRO Francja.

Zdobywane od lat doświadczenie sprawiło, że dzisiaj FAKRO posiada stabilną pozycję na rynku globalnym, gwarantując klientom poczucie bezpieczeństwa i zadowolenie z dokonanego zakupu. Cieszymy się, że nasze działania są doceniane – mówi dyrektor FAKRO Francja.

Laureaci nagrody otrzymali pamiątkowe statuetki z wygrawerowaną dedykacją i dyplom uznania podpisany przez wicepremiera, ministra finansów i rozwoju oraz ministra spraw zagranicznych. Wręczenia nagród dokonał Ambasador RP w Paryżu Tomasz Młynarski oraz Katarzyna Kuza, kierownik WPHI w Paryżu.

fot. FAKRO

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.